KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848053
nr 1284 8053
Oidentifierad konstnär. Signerad. Kvinnor vid strand. Olja på pannå, 40x94 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 19:58:24
350 kr
400 kr